ЗДМФУ вітає випускників!

ЗДМФУ вітає випускників!

Запорізький державний медико-фармацевтичний університет проводжає у самостійну професійну дорогу своїх випускників.

Іще не час влаштовувати велелюдні святкування у найкращих палацах міста, як це було раніше, все це неодмінно буде після Перемоги, а поки що триває війна,  ми живемо і працюємо у прифронтовому місті. Проте, саме тепер слід привітати молодь, яка подолала всі перешкоди, і у нелегкі для країни і кожної родини часи дійшла до омріяного диплому, продовжує здобувати обрану професію. Треба віддати данину гордості і за сам заклад вищої медичної освіти, який гідно тримає високу планку кращого медичного університету країни.

Про це і говорив  ректор ЗДМФУ, доктор медичних наук, професор Юрій Колесник, звертаючись до випускників, які закінчили університет з відмінними результатами. Юрій Михайлович підкреслив, що університет пишається ними, кращими з кращих, професорсько–викладацький склад, який вкладав у своїх учнів знання і сили, вірить у щасливе майбутнє молодої зміни. «Віднині ми називаємо вас колегами і очікуємо в інтернатурі, де і в умовах воєнного часу ви будете навчатися очно, - сказав ректор. – Це дозволить надолужити опанування усіма  практичними навичками, які з об’єктивних причин не зробили упродовж навчання. Для вас відкриті усі наші тренінгові центри, клінічні бази, шліфуйте знання, гартуйтеся, підвищуйте професійне вміння».

Слова вітання випускникам висловили декани трьох медичних факультетів, доценти Костянтин Лур’є, Юрій Полковніков, Максим Шишкін. У відповідь прозвучали вдячні слова від випускників. Кадри відеофільму, присвяченого випуску - 24, нагадали юнакам і дівчатам незабутні студентські роки. Випускникам - відмінникам було вручено Грамоти за вагомі успіхи в навчанні і особисті досягнення.

2.07.2024

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar