Судинна хірургія: вторинна спеціальність

Судинна хірургія: вторинна спеціальність

У навчально - науковому інституті післядипломної освіти завершилося  навчання  лікарів, які отримали вторинну спеціалізацію із судинної хірургії. Така спеціалізація запроваджена у ННІПО вперше. Курсанти успішно пройшли атестацію.

Опанування суміжних спеціальностей на сьогодні є «трендом» в медицині, передбачає знати більше, вдосконалюватись професійно, розуміти та вміти інтерпретувати й використовувати у своїй повсякденній практиці різні методи інструментальної діагностики, лікування, тощо.

Підготовка тривала шість місяців у змішаному форматі, очно та дистанційно онлайн, з повною візуалізацією у програмі Microsoft Teams на базі кафедри госпітальної хірургії. У навчальний процес були залучені також й інші кафедри університету. Під час навчання слухачів знайомили із сучасними настановами Європейської асоціації судинних хірургів та вітчизняними рекомендаціями, які стосуються різних аспектів захворювань артеріальної та венозної систем. Розглядали актуальні питання невідкладної допомоги пацієнтам із тромбозами та емболіями. Опановували сучасні хірургічні та ендоваскулярні стратегії лікування пацієнтів із варикозною хворобою, периферійним атеросклерозом, тромбоемболією легеневої артерії.

Цей курс успішно закінчили та склали атестацію слухачі не лише Запорізького, але й інших регіонів України,  курсанти відзначають  високу якість освіти в ЗДМФУ, де можна отримати фаховий та сучасний рівень освіти. Організатори очікують нових слухачів, ними  можуть стати лікарі за фахом хірургія, дитяча хірургія, ультразвукова діагностика та хірурги судинні, які не працювали більше трьох років за цією спеціальністю.

3.07.2024

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar