Літня школа: стоматологія

Літня школа: стоматологія

У тренінговий стоматологічний клас на ІІІ медичному факультеті за бажанням займатися в Літній школі  прийшли  студенти другого курсу, які навчаються за освітньою програмою «Стоматологія». Працюють під керівництвом асистента кафедри пропедевтичної та хірургічної стоматології Валерія Сальникова.

«Літня школа із цим курсом передбачає п’ять занять із сестринської практики, іще п’ять – з пропедевтики ортопедичної стоматології, -  пояснив Валерій Ігорович. –  Сестринська практика  включає базові навички зі стерилізації – асептику й  антисептику,  обізнаність щодо інструментів, матеріаловедення. Пропедевтика ортопедичної стоматології – важлива складова навчального процесу, під час занять  студенти проведуть препарування моделей, зокрема,  каріозних порожнин, вчитимуться знімати відбитки як з моделей, так із  порожнини рота реального пацієнта.

Без сумніву, для майбутнього стоматолога важливо і цікаво буде відпрацювання заливання моделей та моделювання на моделях тих чи інших конструкцій. Тобто, ми симулюємо клінічну ситуацію і будемо розглядати на моделях варіанти її вирішення.

Студенти мають бути добре обізнаними з такими діями, як обстеження пацієнта, вміти провести пальпацію, обстеження лімфатичних вузлів та здійснити багато інших доклінічних маніпуляцій. Я переконаний, що такі практичні заняття будуть корисними для другокурсників».

3.07.2024

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar