Літня практика: від малоінвазивних операцій до відкритих

Літня практика: від малоінвазивних операцій до відкритих

П’ятикурснику І медичного факультету Едуарду Янченку дуже личить  хірургічний костюм, - що й казати, форма вже наближає до професії. Майбутній медик переповнений враженнями: його літня виробнича лікарська практика, як і групи однокурсників,  проходить у приватному закладі - UniСlinic.  

«Вважаю, що нам пощастило потрапити на практику у цей лікувальний заклад, - каже Едуард. -  Адже навчатися потрібно на кращих зразках. Куратор практики, доцент кафедри факультетської хірургії нашого університету Дмитро Сиволап посприяв нашому перебуванню  на операції з апендектомії. Співробітники клініки влаштували для нас цікаву насичену екскурсію з лекцією про клініку, - ми відвідали блок лабораторної  та інструментальної діагностики,  хірургічний поверх, побували в унікальному за оснащенням та комфортом конференцзалі».

Доцент Дмитро Сиволап, який опікується практикантами, висловив задоволення, що студенти університету мають змогу грунтовно попрацювати на практичних базах, адже медицина - це насамперед практична діяльність, це робота в команді, з пацієнтом. «На прикладі UniСlinic здобувачі можуть побачити організацію роботи потужного лікувального закладу, діагностика та лікування якого базується на сучасних міжнародних протоколах, - каже Дмитро Віталійович. – Ми демонструємо їм роботу хірургії, урології, травматології. Ознайомили з операційною, розповіли, як організовано операційний процес, підготовку до нього персоналу, пацієнта. Дуже приємно бачити  зацікавлені очі майбутніх колег, важливо, що після написання численних тестів на студентській лаві, вони можуть зануритися в атмосферу лікарні, побачити, як пацієнти отримують високоякісне лікування за світовими методиками. Така практика, без сумніву, вплине на якість підготовки і не залишить їх байдужими».

Медичний директор  UniСlinic Дар’я Смирнова зазначила, що співпраця лікувального закладу із Запорізьким державним медико-фармацевтичним університетом позитивно позначається на розвитку медицини та науки в Запоріжжі, зокрема, на підготовці студентів. Майбутні фахівці мають можливість ознайомитися з найкращим оснащенням, запозичити досвід високопрофесійних  спеціалістів, побачити операції від апендициту до нейрохірургії, від малоінвазивних - до відкритих операцій. Це  для майбутніх лікарів неоціненна практика на майбутнє.

5.07.2024

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar