Літня школа: лабораторна діагностика

Літня школа: лабораторна діагностика

На кафедру клінічної лабораторної діагностики, яку очолює доктор біологічних наук професор Сергій Павлов, займатися у Літній школі прийшли студенти другого курсу, випускники четвертого курсу рівня бакалавр та магістри 1 курсу, які навчаються за освітньою програмою «Технології медичної діагностики та лікування».

Заняття проходять на базі клінічної лабораторії Університетської клініки, яка є потужним тренінговим центром з лабораторної медицини.  Працюють під керівництвом старшого викладача кафедри кандидата фармацевтичних наук Людмили Баранової та асистента кафедри, доктора філософії  Кристини Бурлаки.

«Програма Літньої школи цікава і насичена, - розповіла Людмила Володимирівна, - це унікальна можливість студентам спеціальності "Технології медичної діагностики та лікування"  зануритися у світ сучасної медицини, вдосконалити свої професійні навички, а також ознайомитися з новітніми технологіями та інноваційними методами діагностики та лікування.  Здобувачі дізнаються  від провідних викладачів кафедри про медичні інформаційні системи та систему ISO 90014:2015 та ISO 15189:2022 ,  генетику та персоналізовану медицину, та багато іншого.  

Родзинкою Літньої школи є практичні заняття, тому відвідувачів очікує робота з медичним обладнанням останнього покоління, виконання діагностичних процедур під керівництвом досвідчених лікарів-лаборантів, симуляційні тренінги для відпрацювання практичних навичок. Ми також плануємо провести ряд екскурсій відділеннями  Університетської клініки, де студенти побачать навіч роль лабораторної служби у лікуванні пацієнтів.

Заняття мають приваблювати молодь і бути цікавими та пізнавальними, тому у плані проведення воркшопів та тренінгів, які впливатимуть на розвиток професійних та комунікаційних навичок  студентів, будуть гарною підготовкою до клінічної практики та ЄДКІ, а ще є чудовою можливістю для здобувачів встановити професійні контакти з лікарями, науковцями та майбутніми колегами». 

5.07.2024

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar