Практика: терапевтичний курс для п’ятикурсників

Практика: терапевтичний курс для п’ятикурсників

Перш ніж відправитися на терапевтичний курс виробничої практики у КНП «Міська лікарня №7», студенти – медики п’ятого курсу завітали у Міжкафедральний тренінговий центр на заняття Літньої школи.

Таку організацію літнього практичного вишколу старшокурсників асистент кафедри внутрішніх хвороб 2 Олександр Токаренко  вважає дуже доцільним. «У Літній школі сьогодні ми звертаємо увагу на ключові практичні навички, якими має володіти лікар, це інтерпретація кардіограм, реанімаційні заходи, ультразвукове дослідження серця, сонних артерій за допомогою УЗД–апарату. Для наших студентів усі ці методи знайомі, вони вивчали їх, відпрацьовували практично, проте не зайве повторювати, доводити до автоматизму, адже частина здобувачів не мали змоги виходити на практику офлайн.  Не секрет, що і в молодих лікарів, які вже працюють самостійно, теж є свої складнощі, тому практичний розгляд кожної теми дає змогу виявити слабкі місця, з’ясувати незрозумілі питання».

Наступні чотири дні, зазначив Олександр Олександрович, відведені на проходження  терапевтичного циклу  у поліклінічному відділенні КНП «Міська лікарня №7», студенти працюватимуть поруч з провідними фахівцями лікувального закладу - кардіологом, гастроентерологом, ендокринологом та іншими.  Будуть дивитися, як лікар проводить прийом, збирає анамнез, спілкується з хворим, братимуть участь у встановленні діагнозу та ознайомляться з призначеним лікуванням пацієнтів.  А готує студентів до  такого відповідального етапу і додає їм впевненості Літня школа університету.

8.07.2024

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar