Літня школа: фізична терапія, ерготерапія

Літня школа: фізична терапія, ерготерапія

Тривають заняття  бакалаврів різних курсів та магістрів другого курсу  ІІІ медичного факультету із відпрацювання практичних навичок з фізичної терапії, ерготерапії у Літній школі. Керують підготовкою доцент  кафедри фізичної реабілітації, спортивної медицини, фізичного виховання і здоров’я Олександр Черепок та асистент кафедри Наталія Волох.

Викладачі вважають такий  етап підготовки дуже важливим, адже саме практика складає левову частку професійного стандарту здобувачів.  Тому за бажанням 15 здобувачів прийшли  у тренінговий центр з фізичної терапії, ерготерапії й з інтересом почали працювати на тренажерах. Три дні студенти у Школі проходять навички для пацієнтів травматологічного профілю з порушенням опорно – рухового апарату та неврологічних хворих.

 «Для цього у нашому центрі є ексклюзивне  унікальне обладнання – тренажери для ерготерапії,  для маломобільних  пацієнтів,  які мають певні обмеження в самообслуговуванні і потребують допомоги, - каже Олександр Олексійович Черепок. - Це і клітка для підвісної терапії, столи для розвитку дрібної моторики кисті, реабілітаційна бігова доріжка,  бруси та сходи для поновлення навичок ходьби, які втрачені внаслідок інсульту чи інших захворювань, балансири рівноваги, медицинболи різної ваги, та багато іншого. Студенти все це не просто бачать, а працюють з таким реабілітаційним обладнанням і готуються використовувати в практичній роботі.

Наш методичний супровід допоможе їм краще орієнтуватися в застосуванні такого інвентаря, для цього кожен учасник Літньої школи пройде всі локації, зробить для себе нотатки і в подальшому на заняттях матиме чіткі уявлення, яким має бути процес реабілітації».

9.07.2024

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar