Літня школа: надихає приклад викладача

Літня школа: надихає приклад викладача

Щасливий той викладач, якому є чим поділитися зі студентами з власної практики, і який це робить майстерно, і з задоволенням. Як, наприклад, доцент кафедри акушерства і  гінекології ЗДМФУ Марина Сергієнко на заняттях Літньої школи зі старшокурсниками, майбутніми медиками.

Треба бачити, як захоплено слухають студенти її розповіді  під час опанування практичних навичок – зовнішнього  акушерського обстеження, взяття матеріалу для цитологічного дослідження шийки матки, огляду вагітної та інших спеціальних маніпуляцій, котрими має володіти акушер–гінеколог. Приклади з власної багаторічної лікарської практики викладача, вдало поєднані з теоретичним матеріалом, і є тим мотиваційним стержнем, що запалює у молоді бажання сміливіше йти у професію.

«Зараз у студентів четвертих – п’ятих курсів виробнича лікарська практика, - розповідає Марина Юріївна. – Чотири дні вони її проводять у перинатальному центрі, здобувачі четвертого курсу – у гінекологічному стаціонарі, п’ятого – мають поліклінічну практику з акушерства. П’ятий – наш день у Міжкафедральному тренінговому центрі. Звісно, колеги  прагнуть показати їм якнайбільше живої практики, однак, така специфіка закладу, що у лікарні обмежений доступ до жінок, потрібні погодження, пацієнтки не завжди відкриті для спілкування. А у нашому Міжкафедральному тренінговому центрі в широкому доступі усі симулятори з кожного розділу дисципліни, тому наші заняття дуже динамічні, кожен по черзі виконує практичні маніпуляції, пояснює свої дії, такі заняття є чудовою можливістю наблизитись до пацієнта. Усі викладачі нашої кафедри із задоволенням працюють тут зі студентами. З огляду на те, що наші студенти упродовж навчального року спілкуються переважно з комп’ютером, їм такі заняття  необхідні, як ковток свіжого повітря».

10.07.2024

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar