Студентська наукова діяльність у Запорізькому державному медико – фармацевтичному університеті активно розвивається. Продовжують свою роботу студентські наукові гуртки на кафедрах медико-біологічного, гуманітарного профілів, хірургії, психіатрії, фармації та інших напрямків. Студенти активно публікують та презентують результати своїх досліджень на конференціях різного рівня, беруть участь у конкурсах на отримання грантів.
Чітко та злагоджено працює Координаційна рада з наукової роботи студентів та молодих учених. Її місія – акумулювати зусилля для підвищення якості підготовки кваліфікованих кадрів, збереження наукового потенціалу та створення умов для розвитку наукової творчості молоді, інтеграції її в науково-освітній простір. У Кординаційній Раді з моменту її заснування працювали активні і талановиті студенти - Расім Будагов, Іван Єложенко, Анастасія Кіпря та інших. Кожен студентський рік поповнює плеяду молодих науковців, сповнених бажання пізнавати й творити, відбувається спадковість поколінь.
На початку листопада відбулася зустріч членів Координаційної ради з наукової роботи студентів ЗДМФУ, на якій обговорили низку важливих напрямків роботи та плани на майбутнє. Голова ради професор Ігор Бєленічев підкреслив значення наукової роботи студентів для розвитку медичної науки та освіти. Секретар ради, PhD-аспірант Олена Попазова, поділилася власним досвідом наукової діяльності, наголосила на важливості активної участі студентів у наукових проєктах і конференціях. Учасники зустрічі виважено поставилися до планування заходів, які сприятимуть популяризації науки серед студентства, співпраці з іншими установами і кафедрами університету.
Обговорювали підготовку 85-ї Всеукраїнської науково-практичної конференції молодих вчених і студентів з міжнародною участю, що відбудеться наприкінці року. Тема конференції - "Актуальні питання сучасної медицини та фармації - 2025", - стане важливою подією для обміну знаннями та досвідом.
Було обрано активних та ініціативних студентів, які готові відповідати за різні напрямки діяльності Координаційної ради та працювати над реалізацією майбутніх нових проєктів. Кожен з обраних представників має великий потенціал для реалізації інноваційних ідей та ініціатив, які дозволять активізувати не тільки навчальний процес, але й сприятимуть розвитку науки в університеті та медичній сфері в цілому.