Активно і динамічно розпочався перший місяць року в навчально – науковому інституті післядипломної освіти ЗДМФУ. Директор ННІПО професор Юрій Рябоконь констатує приємний для колективу факт: надходить багато клопотань з лікувальних закладів та від фізичних осіб про підготовку спеціалістів. Відповідно інститут пропонує широкий спектр підвишення кваліфікації спеціалістам практичної охорони здоров’я. Цьогоріч заплановано майже 500 циклів тематичного удосконалення та спеціалізації, виникають нові теми, побажання, тож надалі їх кількість може збільшуватися за всіма напрямками.
Уже з шостого січня понад сто слухачів почали підготовку на десяти циклах спеціалізації, згодом за графіком долучатимуться інші. Загалом у січні слухачам пропонується підвищити фаховий рівень з таких циклів спеціалізації: Кардіологія, Нефрологія, Гастроентерологія, Загальна практика–сімейна медицина, Медицина невідкладних станів, Клінічна онкологія, Хірургічна стоматологія, Фізична та реабілітаційна медицина, Дитяча офтальмологія, Дитяча оториноларингологія, Дитяча гінекологія, Судинна хірургія, Педіатрія, Психотерапія, Фізична терапія, Ерготерапія, Трансплантологія, Отоларингологія.
Наш університет приваблює слухачів новизною і актуальністю тематики циклів. Так курсанти опановували проблематику гемоконтактних вірусних інфекцій, туберкульозу, невідкладної медичної допомоги при надзвичайних ситуаціях, медичного права. Усі ці цикли триватимуть і надалі, а також розпочнеться підготовка на циклах з базової цифрової компетентності працівників охорони здоров’я, ділової української мови, медико – етичних аспектів здоров’я і хвороби, ментальності і здоров’я та з інших злободенних тем.
Директор ННІПО зазначив, що стрімкого поширення набуває міждисциплінарний підхід до підготовки слухачів. До проведення циклів спеціалізації долучаються нові кафедри, зокрема, окрім провідних, з метою поглиблення світогляду слухачів до освітнього процесу включено додатковий освітній компонент ряду кафедр.
Широкий спектр циклів тематичного удосконалення пропонується для працівників фармацевтичної галузі. До підготовки доєдналися кафедри фармацевтичного профілю, надаючи курсантам можливість підвищити рівень знань з нових, уже популярних, спеціалізацій - клінічної фармації, фармацевтичної косметології, фармацевтичної токсикології та інших.
Багато працівників мережі практичної охорони здоров’я бажають підвищувати професійний рівень, долучаючись до заходів безперервного професійного розвитку. Торік затребуваними були 145 таких циклів, цьогоріч, з урахуванням побажань курсантів, планується не менше.
Організатори гнучко реагують на потреби слухачів, пропонуючи цікаві форми навчання. Уся вичерпна інформація про можливість підвищити кваліфікацію на післядипломному етапі міститься на сайті ННІПО.