Креативно відзначили Всесвітній День фізичної терапії на ІІІ медичному факультеті, тут відбувся захід, який підкреслив значимість цього важливого напрямку в медичній практиці. У заході взяли участь більше 200 здобувачів, які опановують бакалаврські та магістерські програми, освітні програми зі спеціальності 227 / І7 «Терапія та реабілітація» у ЗДМФУ. Зі здобувачами поспілкувалися завідувач кафедри фізичної реабілітації, спортивної медицини, фізичного виховання і здоров’я, професор Едуард Дорошенко та заступник декана ІІІ медичного факультету, доцент цієї кафедри Дар’я Ванюк.
Родзинкою події стала міні-лекція випускника магістратури зі спеціальності 227 «Фізична терапія, ерготерапія», викладача профільної кафедри фізичної реабілітації, спортивної медицини, фізичного виховання і здоров’я ЗДМФУ та практикуючого фізичного терапевта Владислава Отрощенка. На підставі аналізу діяльності відділення реабілітації та фізіотерапії КНП «Запорізька міська лікарня № 4», спікер систематизував найбільш актуальні напрямки розвитку реабілітаційної допомоги у закладах охорони здоров’я України, приватних реабілітаційних центрах, спортивних закладах, асоціаціях і соціальних установах.
Студенти з інтересом сприйняли такий формат пізнавального заходу, міні-лекція викликала у них багато професійних запитань, які вони поставили практикуючому фізичному терапевту та отримали ґрунтовні й деталізовані відповіді.
«У такий спосіб робимо ще один важливий крок на шляху вдосконалення освітнього процесу на кафедрі, який полягає у комплексному поєднанні формальної та неформальної освіти - резюмує професор Едуард Дорошенко.- Практика свідчить, що залучення до освітнього процесу провідних стейкхолдерів регіону істотно підвищує мотивацію здобувачів до навчання, якісного дотримання вимог і критеріїв освітніх програм».