Роз'яснення щодо атестації клініцистів

Змінились умови атестації лікарів: за володіння цифровими навичками нараховуватимуть додаткові бали

Для стимулювання розвитку цифрової компетентності медичних працівників МОЗ вніс зміни до Порядку проведення атестації лікарів, затвердженого наказом  МОЗ від 09.09.2022 № 1640, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 23 вересня 2022 року за № 1115/38451.

Раніше за освітні заходи, зокрема, з питань цифрових навичок, які не стосуються відповідної лікарської спеціальності, але є частиною кваліфікаційних вимог, нараховувалося максимум 8 балів. Тепер вагомий вплив на результат атестації має не лише медична освіта та навички, а і цифрова грамотність лікаря.

Зміни до умов атестації передбачають, що можна буде отримати 20 балів за володіння відповідним рівнем цифрової компетентності.

Водночас додаткові 8 балів, згідно зі змінами до Порядку проведення атестації, можна отримати за освітні заходи, які не стосуються лікарської спеціальності, але є частиною кваліфікаційних вимог, такі як питання медичної етики, деонтології, комунікаційні навички тощо.

 
Про атестацію науково-педагогічних працівників 
 
До уваги співробітників клінічних кафедр! 
 

Центр надання адміністративних послуг «Єдине вікно» МОЗ України, який розташований за адресою м. Київ, вул. Смоленська, 10, змінює графік роботи:

Понеділок-четвер: з 9:30 до 16:00 (обідня перерва 13:00 – 14:00)

П’ятниця: 9:30 до 14:00 (без обідньої перерви).

Номер телефона ЦНАП «Єдине вікно»:

+38 (044) 202-17-09

                                                                       

    УВАГА!

Про призупинення атестації на період воєнного стану

Наказом Міністерства охорони здоров’я України від 04 серпня 2022 року № 1415 «Про особливості атестації працівників сфери охорони здоров’я та продовження терміну дії сертифікатів спеціаліста, посвідчень про кваліфікаційну категорію в період дії воєнного стану», що зареєстрований в Міністерстві юстиції України 05 серпня 2022 року за №888/38224, зупинено проведення атестації на підтвердження звання лікаря (провізора)-спеціаліста, атестації на присвоєння (підтвердження) кваліфікаційних категорій лікарям (провізорам), атестації на підтвердження звання спеціаліста та атестації на присвоєння (підтвердження) кваліфікаційних категорій професіоналам з вищою немедичною освітою, які працюють у сфері охорони здоров’я, атестації на присвоєння (підтвердження) кваліфікаційних категорій молодшим спеціалістам з медичною освітою та фармацевтам на період дії воєнного стану в Україні.

Наказом встановлено, що термін дії сертифікатів лікаря (провізора)-спеціаліста, сертифікатів спеціаліста, посвідчень про кваліфікаційну категорію, який спливає у період дії воєнного стану, та посвідчень лікарів про кваліфікаційну категорію, які планували пройти атестацію протягом року після закінчення п’ятирічного строку з дати попередньої атестації, продовжується на 1 рік наказом керівника закладу охорони здоров’я за місцем роботи. Водночас, наказом МОЗ України не передбачено можливості видання наказу керівником Закладу вищої освіти.

З огляду на викладене, з урахуванням оголошеного воєнного стану в Україні, вимог наказу Міністерства охорони здоров’я України від 04 серпня 2022 року № 1415 «Про особливості атестації працівників сфери охорони здоров’я та продовження терміну дії сертифікатів спеціаліста, посвідчень про кваліфікаційну категорію в період дії воєнного стану», проведення атестації науково-педагогічних працівників клінічних кафедр і лікарів Університетської клініки в Центральній атестаційній комісії Міністерства охорони здоров’я України буде поновлено у строк 60 днів після припинення чи скасування воєнного стану в Україні.

 

 

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar