Університет сьогодні

Основна інформація

Запорізький державний медико-фармацевтичний університет

Запорізький державний медико-фармацевтичний університет – сучасний, багатопрофільний вищий навчальний заклад четвертого рівня акредитації з правом автономного управління.

Його історія бере початок від Вищих жіночих курсів, організованих в Одесі у 1903 році.

У 1959 році навчальний заклад переведено з Одеси у Запоріжжя й перейменовано в Запорізький фармацевтичний інститут, а в 1968 році – у Запорізький медичний інститут.

В 1994 році ЗМІ отримав статус Державного медичного університету IV рівня акредитації, головними завданнями якого є надання послуг з одержання вищої освіти на рівні спеціаліста, бакалавра і магістра, а також післядипломна підготовка спеціалістів в інтернатурі, магістратурі, аспірантурі, докторантурі та підвищення кваліфікації лікарів, провізорів і фармацевтів.

Згідно з Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 2022 р. № 952-р «Про утворення Запорізького державного медико-фармацевтичного університету» та Наказом Міністерства охорони здоров'я України № 2275 від 15 грудня 2022 р. утворено Запорізький державний медико-фармацевтичний університет, який є правонаступником усіх майнових та немайнових прав Запорізького державного медичного університету та ДЗ «Запорізька медична академія післядипломної освіти»

За кадровим складом університет входить в трійку кращих державних медичних навчальних закладів: станом на 1 січня 2023 р. в університеті працює 682 викладачі, серед яких 106 докторів наук/професорів і 424 доценти та кандидати наук. Серед науковців університету член-кор. НАН України, 46 членів міжнародних Академій наук і міжнародних наукових товариств, сім заслужених діячів науки і техніки України, чотири лауреати Державної премії України, п'ять лауреатів премій АМН України, лауреат премії Президента України, два лауреати премії Кабінету міністрів України, шість заслужених лікарів України, п'ять стипендіатів Кабінету міністрів для молодих вчених, два стипендіати стипендії Президента України для видатних діячів охорони здоров'я, два відмінники освіти, два заслужених тренери, заслужений журналіст України, чотири майстри спорту.

Статут ЗДМФУ

Стратегія розвитку ЗДМФУ

Концепція розвитку ЗДМФУ

Колективний договір на 2023-2028 р.р.   Зміни до Колективного договору

Правила внутрішнього розпорядку

Правила внутрішнього розпорядку у студентських гуртожитках

Скорочена назва: ЗДМФУ

пр. Маяковського, 26, 69035, м. Запоріжжя, Україна

Тел: +38 (061) 239-68-90
 

E-mail: mail@mphu.edu.ua

Підлеглість: Міністерство охорони здоров’я України

Розпорядок роботи: Понеділок - п'ятниця, 8.00 - 16.45

 

Графік особистого прийому громадян:

Ректором:

проректорами з навчальної роботи:

проректором з наукової роботи:

проректором з адміністративно-господарчої роботи:

декани факультетів та їх заступники:

 

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar