Університет сьогодні

Успіх групи №4п

Студенти групи №4п (5 курс ІІ медичний факультет 2017-2018 н.р.), які навчалися за робочою програмою «Екстрена та невідкладна медична допомога» на кафедрі медицини катастроф, військової медицини, анестезіології та інтенсивної терапії ЗДМУ, успішно склали модуль в навчально-тренувальному класі (на базі Запорізької міської клінічної лікарні №5 екстреної та швидкої медичної допомоги).

Під час навчання студенти на муляжах та манекенах за різними симуляційними сценаріями:

  1. відпрацювали у команді алгоритм базової та спеціалізованої серцево-легеневої реанімації (BLS, ALS), згідно рекомендацій ERC, 2015;
  2. навчалися роботі з автоматичним зовнішнім дефібрилятором та дефібрилятором-монітором;
  3. покращили практичні навички огляду постраждалого за схемою С`АВСDE;
  4. покращили практичні навички з тимчасової зупинки зовнішньої кровотечі за допомогою турнікетів, джгутів, бандажів, тампонування ран; з забезпечення прохідності дихальних шляхів за допомогою різних видів повітроводів; з транспортної імобілізації кінцівок, тулуба та шиї;
  5. оволоділи навиками вилучення постраждалих з транспортного засобу, фіксації голови та шийного відділу хребта за допомогою рук, шийного комірця та КЕD-системи.
  6. первинного медичного сортування за системою START.

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar