3 Міжнародна конференція з інформатики медичної освіти

Розвиток медичної освіти тісно пов’язаний із розвитком новітніх технологій.

6 та 7 вересня пройшла 3 Міжнародна конференція з інформатики медичної освіти.

Конференція була організована професорами Інституту медичної освіти університету м. Лідс та професорами Університету Аристотеля в Салоніках.

Під час конференції учасники взяли участь у різноманітних сесіях та семінарах із впливу технологій на освіту, медицину та здоров’я людини. Запрошені гості з Англії, Ірландії, Канади, Греції, Іспанії, Австрії поділился  досвідом з впровадження новітніх технологій та методик навчання.

В центрі уваги опинилася й тема навчання на медичних помилках, яку освітлювали для всіх присутніх професори Університету  св. Георга в Лондоні, Університету ім. Аристотеля, Університету Масарика, Медичного університету Астана, Ханойського медичного університету, Університету медицини та фармації Хюе, Буковинського державного медичного університету та Запорізького державного медичного університету.

Представники Запорізького державного медичного університету доцент кафедри інфекційних хвороб, Фурик О.О., та фахівець відділу міжнародних зв’язків, Павленко А.С, доповідали про результати впровадження проблемно-орієнтованого навчання з віртуальними пацієнтами у хірургії та про якісний аналіз опанування дисципліни «Педіатрія» в рамках грантового проекту «ТАМЕ: Навчання на медичних помилках» у ЗДМУ.

Всі учасники отримали безціннй досвід та сертифікати участі у конференції.

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar