Наука

Засідання від 16 жовтня 2018 року

16 жовтня 2018 р. о 1400 в аудиторії № 4 відбудеться розширене засідання Вченої ради ЗДМУ .

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1. Підготовка іноземних громадян на кафедрах ЗДМУ: сучасний стан, перспективи розвитку та шляхи подальшого вдосконалення. (Комплексний аналіз за три навчальних роки).
Доп.: доц. Мельник І.В., доц. Дочинець Д.І., доц. Гейченко К.І., доц. Васецька Л.І.
Комісія: перший проректор, доц. Авраменко М.О., проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи доц. Моргунцова С.А., декан І-го міжнародного факультету доц. Дочинець Д.І.

2. Інформація   про хід виконання рішення Вченої ради від 24.10.2017 р. з питання «Комплексний аналіз стану наукової, навчально-методичної та виховної роботи кафедр медико-біологічного спряму-вання та заходи щодо її вдосконалення. (Порівняльний аналіз за три останніх навчальних роки)».
Доп.: проректор з науково-педагогічної роботи проф. Візір В.А.

3. Затвердження тем дисертаційних робіт.
Доп.: голова науково-планової комісії проф. Рябоконь О.В.

4. Обрання на вакантні посади:

5. Присвоєння вченого звання:


Голова Вченої ради, професор Ю. М. Колесник

Учений секретар  О. Г. Алексєєв

Рішення Вченої ради ЗДМУ від 16 жовтня 2018 року «Підготовка іноземних громадян на кафедрах університету: сучасний стан, перспективи розвитку та шляхи подальшого вдосконалення»
 

Рішення Вченої ради ЗДМУ від 16.10.2018 року з питання «Про хід виконання рішення Вченої ради від 24.10.2017 р. з питання «Комплексний аналіз стану наукової, навчально-методичної і виховної роботи кафедр медико-біологічного спрямування та заходи щодо її вдосконалення. (Порівняльний аналіз за три останніх навчальних роки)»
 

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar