Університет сьогодні

З 22.10.2018 року у ЗДМУ розпочато підготовку співробітників Національної поліції України

З 22.10.2018 року у Запорізькому державному медичному університеті розпочато підготовку співробітників Національної поліції України в Запорізькій області

З 22.10.2018 року у Запорізькому державному медичному університеті розпочато підготовку співробітників Національної поліції України в Запорізькій області, згідно з наказом МОЗ України від 14.09.2018 р. №1688 «Про державне замовлення на підготовку і підвищення кваліфікації осіб з надання домедичної допомоги у 2018 році». Навчання осіб, які не мають медичної освіти, але за своїми службовими обов'язками повинні надавати домедичну допомогу, покладено на кафедру медицини катастроф, військової медицини, анестезіології та інтенсивної терапії.

Складовими частинами навчальної програми «Перший на місці події» є лекції, практичні заняття. По закінченню навчання слухачі повинні скласти тестовий іспит та іспит на володіння практичними навичками за симуляційними сценаріями.

Згідно навчальної програмі, співробітники Національної поліції України в Запорізькій області повинні вміти:

  1. оглядати постраждалого за схемою «САВСDE»;
  2. проводити базову серцеву-легеневу реанімацію у дорослих та дітей з використанням автоматичного зовнішнього дефібрилятора;
  3. надавати допомогу при критичних кровотечах;
  4. використовувати допоміжні засоби для забезпечення прохідності дихальних шляхів;
  5. накладати шийний комір та іммобілізувати хребет;
  6. евакуювати постраждалого з транспортного засобу;
  7. надавати домедичну  допомогу при травмах та критичних станах;
  8. прийняти фізіологічні пологи.

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar