Університет сьогодні

Велика Хартія Університетів

Велика Хартія Університетів

Запорізький державний медичний університет підписав Magna Charta Universitatum

У свій ювілейний рік Запорізький державний медичний університет підписав Велику Хартію Університетів (Magna Charta Universitatum)  – документ, що визначає фундаментальні принципи діяльності університетів світу.

17-18 вересня в університеті Саламанка (Іспанія), який відзначає своє 800-річчя, відбулася тридцята церемонія підписання Magna Charta Universitatum. За тридцять років дії Хартії її підписали понад 800 університетів з 86 країн світу. Цьогорічна кількість підписантів, як відзначили організатори, була найбільш репрезентативною. Церемонія відбулася в надзвичайно урочистій обстановці за участі короля і королеви Іспанії, що підкреслило важливість і знаковість події. Після церемонії учасники-підписанти, зодягнуті в університетські мантії і бонети, пройшли урочистою ходою вулицями Саламанки.

Нових учасників Хартії привітав ректор університету Болоньї професор Убертіні.
Крім святкової церемонії підписання Хартії, у рамках заходу відбулися конференції і дискусії, які обговорювали цінність університетів у світі, що постійно і швидко змінюється. 250 представників університетів з усього світу дискутували з приводу того, як адаптувати університетську систему до потреб суспільства.

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar