Квітень 2019 р. 

Запорізький державний медичний університет оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

-   завідувача кафедри пропедевтики дитячих хвороб;

-    професора кафедри фармакогнозії, фармакології та ботаніки;

-   доцентів кафедр: анатомії людини, оперативної хірургії та топографічної анатомії; загальної гігієни та екології; патологічної фізіології; технології ліків; іноземних мов; загальної  практики-сімейної медицини та внутрішніх хвороб; управління і економіки фармації, медичного та фармацевтичного права; медичної та фармацевтичної інформатики і новітніх технологій; медичної фізики, біофізики та вищої математики; фізичної реабілітації, спортивної медицини, фізичного виховання і здоров'я;

- старшого викладача кафедри фізичної реабілітації, спортивної медицини, фізичного виховання і здоров'я;

-   асистентів кафедр: патологічної фізіології; фармакології та медичної рецептури; нормальної фізіології; фізичної реабілітації, спортивної медицини, фізичного виховання і здоров'я; внутрішніх хвороб 2; акушерства і гінекології; гістології, цитології та ембріології; патологічної анатомії і судової медицини (2); терапевтичної, ортопедичної та дитячої стоматології (3); пропедевтичної та хірургічної стоматології.

Термін подання заяви – місяць з дня опублікування оголошення.

Документи надсилати за адресою: 69035 м. Запоріжжя, пр. Маяковського, 26

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar