Університет сьогодні

19.04.2019 р. Майстер-клас на студентської олімпіади з патологічної фізіології

19.04.2019 року в Запорізькому державному медичному університеті завершився  II етап Всеукраїнської студентської олімпіади з патологічної фізіології. Для учасників олімпіади та гостей кафедрою медицини катастроф, військової медицини, анестезіології та ІТ ЗДМУ, міжкафедральним тренінговим центром (керівник Катерина Романова) та командою Студ. ради (Владислав Скоба, Олександр Копотій, Андрій Добридний, Артем Фризько, Владислав Стерльцов, Анастасія Мусорина) проводився майстер-клас з надання екстреної медичної допомоги при ДТП.

За першим симуляційним сценарієм команда студентів надавала екстрену медичну допомогу постраждалому з політравмою. Наші студенти продемонстрували практичні навики чіткої командної роботи, швидкого огляду постраждалого, тимчасової зупинки зовнішньої критичної кровотечі, відновлення прохідності дихальних шляхів, іммобілізації шийного відділу хребта та кінцівок.

За другим симуляційним сценарієм команда студентів надавала екстрену медичну допомогу постраждалому з гострим коронарним синдромом та раптової клінічної смерті пацієнта. Наша команда продемонструвала практичні навики на манекені-симуляторі чіткої та швидкої командної роботи, оцінки серцевого ритму за допомогою професійного дефібрилятора, інтубації трахеї, алгоритму СЛР за європейськими стандартами.
Після проведення майстер-класу гості мали змогу освоїти деякі практичні навики на манекенах та муляжах міжкафедрального тренінгового центру ЗДМУ.

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar