Університет сьогодні

ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Медицина надзвичайних ситуацій. Домедична допомога при екстремальних ситуаціях»

16-17 травня 2019 року, згідно наказу MOH України № 1313 від 28.11.2018 p., у Вінницькому національному медичному університеті імені М.І. Пирогова пройшов ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Медицина надзвичайних ситуацій. Домедична допомога при екстремальних ситуаціях».

Честь Запорізького державного медичного університету захищали студенти 3 курсу першого та другого медичного факультетів Андреєв Петро та Добрідній Андрій, яки пройшли підготовку на кафедрі медицини катастроф, військової медицини, анестезіології та ІТ.

Під час олімпіади для студентів були проведені майстер-класи з зупинки масивної кровотечі; забезпечення прохідності дихальних шляхів; обстеження травмованого на етапі домедичної допомоги та базової реанімації з використанням автоматичного зовнішнього дефібрілятора.

Практична частина олімпіади була у вигляді симуляційних сценаріїв з базової серцево-легеневої реанімації у вагітних; з надання домедичної та екстреної медичної допомоги при політравмі (ДТП) та з надання екстреної допомоги за системою ТССС в мирний час. Теоретична частина олімпіади була у вигляді тестування.

У важкій боротьбі серед тридцяти двох учасників олімпіади, студентів 3-5 курсів інших ВУЗів, наші хлопці увійшли в десятку найсильніших. Молодці!

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar