Університет сьогодні

Науково-практична конференція «Бойова травма в умовах промислового міста» та семінар-тренінг «Взаємодія»

14 травня 2019 року кафедрою медицини катастроф, військової медицини, анестезіології та ІТ Запорізького державного медичного університету спільно з ГУ Національної поліції в Запорізькій області та Національної гвардією України була проведена науково-практична конференція «Бойова травма в умовах промислового міста» та семінар-тренінг «Взаємодія».

Під час НПК,  співробітниками кафедри спільно зі студентами-активистами студентської Ради ЗДМУ (Копотій О., Скоба В., Андреєв П. та інші) та базі міжкафедрального тренінгового центру були проведені майстер-класи з надання ЕМД  при критичних станах: методи тимчасової зупинки зовнішньої критичної кровотечі з використанням турникетів, бандажів, тиснутих пов’язок; проведення базової та професійної серцево-легеневої реанімації на симуляторі S300.100 Code Blue III міжкафедрального тренінгового центру; надання домедичної допомоги при травмі: техніка евакуації постраждалих з транспортних засобів; іммобілізація шийного відділу хребта, кінцівок, тазу; контроль прохідності дихальних шляхів, хірургічна конікотомія на муляжах та манекенах.

В рамках сценарію «Сімейне насильство» поліцейські наряди та медики відпрацьовували взаємодію у побутових ситуаціях, в яких постраждалі від насильницьких дій, потребували допомоги. Завершився захід на території тренінгового центру ГУНП в Запорізькій області відпрацюваннями стимуляційних сценаріїв «ДТП» та «Звільнення заручників», в рамках яких проводилось первинне медичне сортування великої кількості постраждалих у дорожній аварії та дотримання на території події публічної та громадської безпеки. Крім того спецпризначенцями Управління «корпус оперативно-раптової дії» ГУНП в Запорізькій області та студентами кафедри екстреної медицини було проведено спільне заняття щодо евакуації та надання медичної допомоги постраждалим під час визволення заручників. 

Подібні заходи - не демонстрація оперативних можливостей медиків та поліції. Це реальні практичні навчання, під час яких напрацьовуються навички спільного порятунку людей, які потрапили у біду.

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar