Проект DeepRaft

Проект DeepRaft

З січня 2019 року Запорізький державний медико-фармацевтичний університет реалізує проект «DEEPRAFT: Навчання лікарів, підвищення обізнаності пацієнтів щодо фібриляції передсердь і венозної тромбоемболії» для американської фармацевтичної компанії Pfizer, Inc., «Пфайзер»

Період виконання проекту – 2 роки (14.01.2019 – 01.12.2020)

Загальний грант складає близько 50 000 $.

Учасники проекту:

1.     Медичний університет ім. Давида Твілдіані, Грузія

2.     Карагандинський державний медичний університет, Казахстан

3.     Запорізький державний медичний університет, Україна

4.     Університет ім. Аристотеля, Салоніки, Греція

Мета проекту полягає в удосконаленні ідентифікації та лікування пацієнтів з фібриляцією передсердь для зниження ризику розвитку інсульту і венозної тромбоемболії у Східній Європі.

Для реалізації мети сумісно було розроблено 1 кейс з віртуальним пацієнтом з фібриляції передсердь, 1 кейс з віртуальним пацієнтом з венозної тромбоемболії та 10 невеликих кейсів (вігнетів) з віртуальними пацієнтами за цими ж напрямками. Віртуальний пацієнт – інтерактивна комп’ютерна симуляція клінічних сценаріїв, використана у цьому проекті для підвищення обізнаності лікарів, пацієнтів чи людей із ризиком ВТЕ та ФП. Розроблені кейси будуть завантажені на платформу Open Labyrinth, з якою ЗДМУ ознайомився під час реалізації проектів програм Темпус та Еразмус+.

За час проекту планується організувати 2 інформаційні дні для підвищення обізнаності щодо ВТЕ та ФП та семінар для лікарів з використанням VP кейсів.

Це навчання допоможе пацієнтами розпізнавати ознаки, які вимагають звернення до лікарів, та дасть змогу навчити лікарів сучасним методикам діагностики і лікування ФП та ВТЕ, для запобігання або зменшення можливості інсульту.

Перший інформаційний день заплановано на середину жовтня до Всесвітнього дня боротьби з венозною тромбоемболією.

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar