Інформаційний день для пацієнтів

Інформаційний день для пацієнтів

17 жовтня 2019 року Запорізьким державним медичним університетом на базі Міської лікарні екстреної та швидкої медичної допомоги Запорізької міської ради в рамках проекту «DeepRaft: Навчання лікарів, підвищення обізнаності пацієнтів щодо фібриляції передсердь і венозної тромбоемболії» було проведено інформаційний день для пацієнтів.

Організатори заходу - професори кафедри внутрішніх хвороб 1 Сергій  Кисельов і Дмитро Лашкул та доцент кафедри мультимодальної діагностики та пропедевтики Іветта Лихасенко, - запросили до участи близько 50 хворих на фібриляцію передсердь та тромбоз глибоких вен нижніх кінцівок.

Пацієнтам надали яскравий інформативний ліфлет, в якому містилась інформація щодо актуальності теми, основні статистичні дані, симптоми захворювання, ризики для пацієнтів при ігноруванні симптомів, поради щодо правильного поводження хворого у разі виявлення проявів захворювання. Мультимедійна презентація, яка містила основну інформацію щодо мети зібрання, актуальності теми, основних аспектів діагностики та лікування фібриляції передсердь та венозної тромбоемболії, була доступною та зрозумілою для пацієнтів за формою викладення матеріалу.

Особливу зацікавленість учасників викликав розбір так званих вігнетів – конкретних випадків, які були створені за технологією віртуального пацієнта і розміщених у системі Open Labyrinth. Науковці разом з підопічними детально зупинялись на можливих варіантах відповідей і шляхом дискусії знаходили правильне рішення у кожному випадку. Така взаємодія сприяла налагодженню довірливих котактів, тому після розбору ситуацій пацієнти буквально засипали модераторів запитаннями стосовно причин захворювання, індивідуальних особливостей перебігу хвороби, супутніх патологічних станів, сучасних методів лікування, можливості одночасного використання різних груп лікарських засобів, безпеки сучасних лікувальних підходів та іншого.

Як наслідок, під час анкетування по закінченні заходу усі пацієнти відзначили високу якість і інформативність інфо-дня, корисність і важливість отриманої інформації, довірливі стосунки, що виникли між лікарями і пацієнтами.

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar