Університет сьогодні

Центр дистанційної освіти і телемедицини та якості освіти

Центр дистанційної освіти і телемедицини та якості освіти

Керівник – ДМИТРІЄВ Вадим Сергійович

Україна, 69035, м. Запоріжжя, просп. Маяковського, 26

Тел: (061) 236-22-52

E-mail: ra@zsmu.zp.ua, dmytriiev.v.s@zsmu.zp.ua

Сайт Центру дистанційної освіти і телемедицини та якості освіти

Центр дистанційної освіти і телемедицини та якості освіти ЗДМУ створений у 2005 р. на базі кафедри медичної та фармацевтичної інформатики і новітніх технологій та Центру нових інформаційних технологій.

Діяльність центру відбувається на підставі Закону «Про освіту», Закону «Про вищу освіту», Закону «Про Національну програму інформатизації», «Положення про дистанційне навчання» (Наказ Міністерством освіти і науки України від 25.04.2013 № 466 зі змінами), Концепції розвитку дистанційної освіти в Україні, Концепції інформатизації Запорізького державного медичного університету 2020-2025 рр., відповідних наказів та розпоряджень ЗДМФУ.

Метою діяльності Центру є реалізація та впровадження діджиталізації та технологій Смарт-освіти у навчальний процес, сприяння формуванню і розвитку системи дистанційного навчання студентів за відповідними освітніми програмами, інтернів, слухачів факультету післядипломної освіти та самопідготовки абітурієнтів у єдиному інформаційному просторі ЗДМФУ та зовнішнього доступу через мережу Інтернет до інформаційних ресурсів університету, а також залучення Центру дистанційної освіти та телемедицини (ЦДОТ) до провадження освітнього та наукового процесу у ЗДМФУ. 

Основні завдання та функції Центру:

 

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar