Університет сьогодні

Місія. Візія. Цінності

Місія університету

Сучасна освіта і наукові дослідження заради суспільного здоров’я та розвитку медицини.

Забезпечення високої якості освітньої, наукової і клінічної діяльності, що відповідає рівню кращих вітчизняних і зарубіжних медичних і фармацевтичних шкіл, на підставі розробки і впровадження інноваційних технологій, реалізації ефективної моделі соціального партнерства між ЗДМФУ, суспільством, системою охорони здоров’я і регіоном, спрямованого на поліпшення здоров’я населення і збільшення його довголіття.

Запорізький державний медико-фармацевтичний університет забезпечує якнайкращі умови для студентів у процесі їх навчання. Творить унікальну якість наукових досліджень і заохочує розвиток співробітників. Університет орієнтується у своїх освітніх та наукових пропозиціях на потреби суспільства. ЗДМФУ робить значний внесок у розвиток системи охорони здоров’я, впроваджуючи новітні стандарти профілактики і лікування, а також розвиваючи співпрацю з регіональними, загальнодержавними та міжнародними інституціями, котрі вирішують проблеми громадського здоров’я.

Візія

Запорізький державний медико-фармацевтичний університет - впізнаваний і авторитетний навчально-науковий осередок у європейському освітньому та дослідницькому просторі, зосередженим на підтримці наукових досліджень та інноваційних підходів до вирішення проблем охорони здоров’я. Університет є цілісною системою, яка використовує найновітніші інформаційні технології в управлінні та усіх напрямках діяльності і оптимально розпоряджається усіма матеріальними активами. Випускники університету цінуються на ринку праці як висококваліфіковані спеціалісти у галузі сучасної медицини, стоматології та фармації, що неухильно дотримуються у своїй діяльності професійної етики.

Цінності

Життя, Здоров’я, Чесність, Порядність, Працьовитість, Відкритість, Якість, Ефективність.

В усіх напрямках діяльності Запорізький державний медико-фармацевтичний університет діє, опираючись на традиційні академічні та культурні цінності. Співробітники і студенти університету керуються високими стандартами морально-етичних норм, дбають про репутацію університету, а свою діяльність спрямовують на розвиток і авторитет ЗДМФУ.

 

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar