Семінар для лікарів

В рамках проекту DeepRaft «Навчання лікарів, підвищення обізнаності пацієнтів щодо фібриляції передсердь і венозної тромбоемболії» 6 жовтня відбулась онлайн відеоконференція для лікарів з питань профілактики тромбоемболічних ускладнень у хворих на фібриляцію передсердь та венозну тромбоемболію. Подія відбулась напередодні всесвітнього дня тромбозу, який відзначається щороку 13 жовтня.  

Досвід дистанційного навчання студентів використали для організаці заходу завідувач кафедри внутрішніх хвороб 1 та симуляційної медицини професор Сергій Кисельов, професор кафедри Дмитро Лашкул, доцент кафедри пропедевтики внутрішньої медицини, променевої діагностики та променевої терапії Іветта Лихасенко. За допомогою інтернет платформи Microsoft Teams до відеоконференції приєдналися близько трьох десятків лікарів.

Під час відеоконференції розглядались клінічні кейси «віртуальних пацієнтів» з фібриляцією передсердь та з венозною тромбоемболією. Завдяки інструментам платформи Open Labyrinth забезпечувався інтерактивний діалог учасників та організаторів відеоконференції,  детально аналізувався кожен крок у веденні конкретного пацієнт, обгрунтовувались  наслідки вибору тієї чи іншої стратегії.

Завдяки технології «віртуального пацієнта» лікарі-практики змогли ефективно вдосконалити навички діагностики та лікування пацієнтів високого ризику розвитку тромбоемболічних ускладнень.

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar