Грантова програма з вивчення випадків туберкульозу

Створення туберкульозного (ТБ)-порталу випадків захворювання мікобактерією туберкульозу в Україні
 Програма порталів про туберкульоз NIAD (TBPP) - це багатонаціональна співпраця для обміну та аналізу даних про туберкульоз для просування досліджень цієї проблеміи
Місією програми є створення  мережі глобальних ресурсів спільної інформатики для покращення розуміння туберкульозу як захворювання, сприяння розробці нової ефективної ранньої діагностики, а також вдосконаленого лікування з урахуванням стійкості туберкульозу до різних препаратів.
Цілі програми:
- Зробити доступними дані про туберкульоз для стимулювання нових досліджень та вивчення нових шляхів надання медичної допомоги.
- Створення міжнародної мережі співпраці, присвяченої збору, поширенню та аналізу даних пацієнтів, які будуть залучені у дослідження та лікування туберкульозу.
- Проведення наукових досліджень щодо «Створення туберкульозного (ТБ)-порталу випадків захворювань мікобактерії туберкульозу на Україні» та «Розробки стратегії профілактики і лікування токсичного ураження печінки у хворих з мультирезистентним туберкульозом при хіміотерапії і тютюнопалінні».
Координатор проєкту: 
Харківський національний медичний університет 
Основні учасники проєкту: 
Національний науковий центр «Інститут експериментальної і клінічної ветеринарної медицини» 
Запорізький державний медико-фармацевтичний університет
Комунальне некомерційне підприємство «Запорізький регіональний фтизіопульмонологічний клінічний лікувально-діагностичний центр» Запорізької обласної ради 
В ході співпраці планується закупівля обладнання і реактивів для обласного туберкульозного диспансеру та наукові дослідження за темою.
Період виконання: 01.10.2020 - 30.11.2023 рр.
 

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar