Міжнародна діяльність

Модуль 4. Європейська інтеграція України.

Модуль 4. Європейська інтеграція України.

14 травня відбулася перша, теоретична, сесія Модулю. Спікери -Фредерік Куне, керівник програм співробітництва Представництва ЄС в Україні, та Марина Неліна, в.о. заступника генерального директора Урядового офісу координації європейської та євроатлантичної інтеграції, - розповідали про Основні компоненти європейської інтеграції України: імплементація Угоди про асоціацію, допомога ЄС та можливості програм ЄС.

Друга сесія відбулася 19.05.2021 у форматі стратегічної гри «Використання критеріїв членства в ЄС для покращення якості життя та процвітання українського народу".

Під час заходу обговорили досягнення та відставання України за Копенгагенськими критеріями.

По завершенню модуля учасники проєкту поділилися на 3 табори: 1 табір представляв Україну, 2 табір – держав-членів ЄС, 3 - Європейську Комісію, яка «вирішувала», чи брати Україну у ЄС, базуючись на виступах двох перших груп.

Гра стала справжнім брейнштормом, який змусив злагоджено працювати майже незнайомих учасників проєкту, як одну команду.

Було вирішено, що Україна має всі шанси стати повноправним членом ЄС у найближчому майбутньому. Побажаємо країні успіхів на цьому шляху.

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar