Міжнародна діяльність

Анкетування: другий етап проєкту “Освіта у ЄС: Україна ближче до Європи”

Ми рухаємося далі за програмою наших заходів для реалізації освітнього проєкту “Освіта у ЄС: Україна ближче до Європи” у межах Eu Study Days in Ukraine та за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні.
Черговий етап - проведення анкетування у кожному університеті – учаснику проєкту, а їх, нагадаємо, 8. В анкетуванні можуть взяти участь студенти усіх спеціальностей та курсів.
Як це зробити?
 
КРОК ПЕРШИЙ: згадайте, чи брали Ви участь у міжнародних програмах академічної мобільності (семестрове навчання, програма “Подвійний диплом”, програма “Еразмус+”, міжнародна практика, короткотермінове стажування тощо в університетах ЄС).
Якщо згадали, тоді
 
КРОК ДРУГИЙ: перейдіть за посиланням та  заповніть анкету для тих студентів, які мають досвід мобільності
https://forms.gle/RvJ594t2AMLeWLq87
 
Якщо такого досвіду Ви не пригадуєте, або його у Вас не було, тоді перейдіть за посиланням нижче та заповніть анкету для тих студентів, у яких не було досвіду мобільності. Ваша думка для нас така ж важлива, як і думка першої групи студентів. 
https://forms.gle/vKoHWc8fbokWcnwq6
 
КРОК ТРЕТІЙ: обов’язково надішліть відповідь у кінці анкети, щоб ми могли опрацювати Ваші дані та представити їх на нашому форумі.
КРОК ЧЕТВЕРТИЙ: надішліть ці посилання Вашим друзям, одногрупникам, знайомим, однокурсникам, які навчаються з Вами разом в університеті, або вже завершили своє навчання, щоб кількість опитаних була більшою, а результати більш якісними та репрезентативними.
 
КРОК П’ЯТИЙ: зареєструйтесь для участі у нашому форумі “Навчання у ЄС: пропозиції, за і проти, досвід”, який відбудеться 23 червня о 12.00 за київським часом.
https://docs.google.com/forms/d/1yR9iGVVrfEzh-UmxTRWUjOVBBsrnlbo4otewI_SaQgQ/viewform?fbclid=IwAR1Mn8xjSM8PTgLmmazyFXtDxlZZFopj7QAtr2n7vmoWq5bBR8Bg1US_Ph8&edit_requested=true
 
КРОК ШОСТИЙ: приєднуйтесь до нашої групи у Facebook https://www.facebook.com/groups/791670368017298/ та слідкуйте за усіма новинами проєкту і нашої колаборації університетів!
Ми дякуємо вам за участь! До зустрічі на форумі!
 
09.06.2021
 

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar