Міжнародна діяльність

Модуль 12. Комунікація ЄС з Україною

Модуль 12. Комунікація ЄС з Україною
 
Цей модуль також пройшов у 2 етапи. Перша сесія «Communicating EU to its citizens and to Ukrainians» відбулася 5 липня. Вікторія Давидова, фахівець з питань преси та інформації Представництва ЄС, розповідала про Принципи спілкування ЄС із громадянами, інформаційну та комунікаційну політику делегацій, програми, громадську та культурну дипломатію.
 
Марія Мальчева, прес-секретар ЄС, зупинилася на програмах та співпраці із ЗМІ, функціонуванні прес-служб ЄС.
 
Надія Вертебна, співробітник з питань комунікацій, поділилася інформацією щодо допомоги Україні від ЄС, комунікаційних кампаній, комунікаційної політики та діяльності різних програм та проектів ЄС.
Поліна Драч, помічник з питань преси та інформації, інформувала про ресурси  поширення інформації про ЄС в Україні, зокрема Соціальні медіа.
 
Друга сесія «E-forum: presentation of projects, lobbying and advocacy efforts by participants», яка відбулася 7 липня, стала заключною зустріччю учасників цьогорічної Єврошколи.
Учасники трьох проєктів-переможців представили результати впровадження своїх ідей, поділилися враженням співпраці, обговорили можливі ризики та виклики під час реалізації спільних проєктів. 
 
07.07.2021
 

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar