Кафедра культурології та українознавства

Кафедра розташована:

Завідувач кафедри – доктор філологічних наук, професор ТУРГАН Ольга Дмитрівна.

 

Історична довідка

Кафедру створено у 2004 році. З перших днів існування й до сьогодні її очолює доктор філологічних наук, професор Ольга Дмитрівна Турган.

 

Кадровий склад кафедри:

 

 

д. філол. н., професор Гребенюк Тетяна Володимирівна, к. філол. н., доцент Ганошенко Юрій Анатолійович, к. філол. н., доцент Сидоренко Оксана Василівна, к. філол. н., доцент Шадріна Тетяна Володимирівна, к. філол. наук, доцент кафедри Звягіна Ганна Олександрівна, к. наук із соціальних комунікацій, доцент кафедри Козиряцька Світлана Анатоліївна, к. філол. н., ст. викладач Вещикова Олена Сергіївна, к. філол. н., ст. викладач Федько Ольга Юріївна, ст. лаборант Грицишена Світлана Іванівна, ст. лаборант Юрченко Аліна Іванівна.

 

Навчальні дисципліни

 

Навчально-методична робота

 

 

Напрями наукової роботи та основні наукові здобутки

 

Співпраця з іншими установами

Кафедра співпрацює (участь у наукових конференціях та обмін інформацією) з Університетом Палацького в Оломоуці (Чехія), Ягеллонським університетом у Кракові (Польща), а також із численними українськими ВНЗ.

Доцент Ганошенко Ю.А. взяв участь у міжнародному проєкті з укладання словника «Leksykon aktywnej frazeologii polskiej i ukraińskiej» (Roman Tymoshuk, Wojciech Sosnowski, Maciej Jaskot, Yurii Ganoshenko; Інститут славістики Польської академії наук, Університет гуманітарних та соціальних наук SWPS).

 

Виховна та організаційна робота

Викладачі кафедри щорічно проводять:

Їх переможці беруть участь у Всеукраїнських студентських олімпіадах і конкурсах наукових робіт з української мови та культурології.

Регулярно організовуються і проводяться літературно-мистецькі вечори, присвячені пам’яті провідних діячів української та світової культури. Кафедра організовує відзначення знаменних дат в історії української культури у формі лекцій, «круглих столів», стіннівок.

Викладачі Козиряцька С.А., Шадріна Т.В., Звягіна Г.О., Вещикова О.С., Федько О.Ю. є кураторами навчальних груп.

 

 

Громадська робота

Завідувач кафедри професор Турган О.Д.:

 

Професор кафедри Гребенюк Т.В.

 

Доцент кафедри Ганошенко Ю.А.:

 

Доцент Сидоренко О.В.:

 

Ст. викл. Вещикова О.С. – модератор кафедри, член комісії з експертизи онлайн-курсів, що подаються на розгляд ЦМР.

 

Доцент Шадріна Т.В. – профгрупорг кафедри.

 

Здобутки викладачів кафедри

 

 

 

 

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar