Наука

Спеціалізована вчена рада ДФ 17.600.050

Спеціалізована вчена рада  ДФ 17.600.050  Запорізького державного медичного університету МОЗ України утворена наказом МОН України від 28.12.2021 № 1446 у складі:

голова ради – Недельська Світлана Миколаївна, д.м.н., професор, Запорізький державний медичний університет МОЗ України;

члени ради:

 

Прийняття до розгляду дисертації Чудової Наталі Ігорівни

Спеціалізована вчена рада  ДФ 17.600.050  Запорізького державного медичного університету МОЗ України прийняла до розгляду дисертацію асистента кафедри госпітальної педіатрії Запорізького державного медичного університету МОЗ України Чудової Наталі Ігорівни на тему: «Рання діагностика, прогнозування виникнення та обґрунтування підходів до профілактики порушень м’язової системи у дітей, хворих на цукровий діабет» 228 «Педіатрія».

     Науковий керівник – професор кафедри госпітальної педіатрії, доктор медичних наук, професор Пашкова Олена Єгорівна.

Анотація

 

 

Захист дисертаційної роботи Чудової Наталі Ігорівни

      23.02.2022 10-00

захист дисертаційної роботи на здобуття ступеня доктора філософії асистента кафедри госпітальної педіатрії Запорізького державного медичного університету МОЗ України Чудової Наталі Ігорівни на тему: «Рання діагностика, прогнозування виникнення та обґрунтування підходів до профілактики порушень м’язової системи у дітей, хворих на цукровий діабет» 228 «Педіатрія».

Науковий керівник – професор кафедри госпітальної педіатрії, доктор медичних наук, професор Пашкова Олена Єгорівна.

     Офіційні опоненти:

професор кафедри педiатрiї №1 та неонатологiї Харківського національного медичного університету МОЗ України, д.м.н., проф. Сенаторова Ганна Сергіївна;

завідувач кафедри педіатрії № 2 Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна МОН України, д.м.н., старший науковий співробітник Шевченко Наталя Станіславівна. 

Контакти - nedelskayasvetlana@gmail.com

Дисертація

Висновок

Відгук Сенаторової Г.С.

Відгук Шевченко Н.С.

Відеозапис захисту

 

 

 

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar