Наука

Операційно-лабораторний блок

Операційно-лабораторний блок для моделювання патологічних станів з блоком евтаназії лабораторних тварин забезпечує проведення операцій з моделюванням різних станів на лабораторних тваринах, а також взяття у експериментальних тварин біологічного матеріалу для лабораторних досліджень в динаміці післяопераційного періоду відповідно до Директиви Європейського парламенту та Ради Євросоюзу від 22.09.2010 р. «Про захист тварин, що використовуються в наукових цілях». В передопераційній встановлена сучасна сенсорна безконтактна мийка для гігієнічної та хірургічної обробки рук та повітряний стерилізатор для хірургічного інструментарію. Операційна оснащена бактерицидною лампою для знезараження повітря, двома пересувними операційними світлодіодними лампами, операційним столом, пересувними маніпуляційними і анестезіологічними столиками, столиком для хірургічного інструментарію з набором хірургічних інструментів та медичними шафами для зберігання анестетиків та інших інтраопераційних медикаментів.
До блоку евтаназії входить кімната для безбольового виведення тварин з експерименту та проведення аутопсій з забором біологічних рідин  та тканин  і органів для подальших досліджень, а також кімната для зберігання тушок тварин, оснащена сучасною морозильною камерою.
 

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar