Університет сьогодні

Методичні наради і семінари для керівників структурних підрозділів

З метою  якісного виконання комплексу заходів щодо реорганізації кафедр і входження нових кафедр у структуру університету, впродовж 20-24 березня для співробітників ЗМАПО було проведено ряд методичних  семінарів і нарад. У них взяли участь всі керівники структурних підрозділів  закладу вищої освіти за напрямками  діяльності: головний бухгалтер Л.О.Дейнега, заступник ректора з економічних питань В.К.Гончар, помічник ректора Н.В.Баранова, декан ФПО ЗДМУ професор Ю.Ю.Рябоконь,  керівник навчального відділу О.П.Школова, директор бібліотеки Т.В.Карпенко, керівник Центру дистанційної освіти та телемедицини та якості освіти В.С.Дмитрієв, методист навчально–методичного відділу Ю.А.Ганошенко та інші. 
 
На наради були запрошені завідувачі  та завучі кафедр ЗМАПО, які вливаються в університет, для них підготували інформацію за напрямками,  ознайомили з інформативно-правовою базою університету щодо  організації освітнього процесу, надано електронні та паперові носії цих документів для методичної роботи. Опрацьовані напрямки: методичне забезпечення навчального процесу; навантаження викладацького складу; організація освітнього процесу; місце і технічне  забезпечення  освітнього процесу;  електронні ресурси кафедр; правила наповнення і функціонування репозитарію бібліотеки; анкетування науково – педагогічних працівників щодо участі в освітньому процесі; графіки роботи викладачів та інші питання за спрямованістю. 
 
Визначено, що кафедри, які входять в структуру університету, в цілому мають елементарні показники готовності, тому їм запропоновано підготувати всі матеріали і надати за напрямками діяльності відповідним керівникам у першій половині тижня для того, щоб керівники надали їх в узагальненому стані для доповіді ректору університету.
 

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar