Інститут клінічної патології людини

Інститут клінічної патології людини Запорізького державного медико-фармацевтичного університету працює з 2003 року.

Директор Інституту доктор мед.наук, професор Туманський В.О. – патологоанатом вищої кваліфікаційної категорії, спеціаліст в області патоморфології ЦНС, печінки і підшлункової залози, онкопатології, акушерської патології, патології реанімації і інтенсивної терапії.

В Інституті працюють: доктор мед.наук, професор Шаврін В.О. - патологоанатом вищої кваліфікаційної категорії, спеціаліст в області патоморфології церебро-васкулярних хвороб і електронної мікроскопії; доктор мед. наук, професор Тертишний С.І. - патологоанатом вищої кваліфікаційної категорії, спеціаліст в області патології нирок, нейроморфології, електронної мікроскопії  і комп’ютерної морфометрії;  кандидат мед. наук, доцент Никоненко Т.М. - -патологоанатом вищої кваліфікаційної категорії, спеціаліст в області патології трансплантованих нирок і печінки; кандидат мед. наук, доцент Полковников Ю.Ф. -патологоанатом вищої кваліфікаційної категорії, спеціаліст в області судинної патології мозку і електронної мікроскопії;  кандидат мед.наук, доцент Шишкін М.А – патологоанатом вищої кваліфікаційної категорії, спеціаліст в області імуногістохімічної діагностики вірусних гепатитів і пухлин шлунково-кишкового тракту; кандидат мед.наук, доцент  Баударбекова М.М. – патологоанатом вищої кваліфікаційної категорії, спеціаліст в області гінекологічної патоморфології;  кандидат мед.наук  Коваленко І.С. – патологоанатом першої кваліфікаційної категорії, спеціаліст в області гістопатології фіброзу і цирозу підшлункової залози; кандидат мед.наук  Шулятникова Т.В. – патологоанатом другої кваліфікаційної категорії,спеціаліст в області патоморфології церебро-васкулярних хвороб. 

В Інституті клінічної патології, оснащеному сучасним високотехнологічним обладнанням, виконуються молекулярно-клітинні, фізико-хімічні, денситометричні, імуногістогімічні, патогістологічні, електронно-мікроскопічні і комп’ютерно-морфометричні дослідження.

В структурі Інституту 5 основних лабораторій: молекулярної імуногістохімії, комп'ютерної гістоморфометрії і денситометріїї, електронної мікроскопії і комп'ютерної морфометрії субмікроскопічних структур, гістохімії і нейроморфології, спектрофотометрії.

Основними завданнями Інституту є розробка і впровадження нових технологій ранньої прижиттєвої морфологічної діагностики захворювань людини, а також нових методів достовірної розшифровки танатогенезу.

1. Лабораторія електронної мікроскопії
Лабораторія електронної мікроскопії
2. Лабораторія інтраопераційної експрес-діагностики
Лабораторія інтраопераційної експрес-діагностики
3. Лабораторія інтраопераційної експрес-діагностики
Лабораторія інтраопераційної експрес-діагностики
4. Лабораторія інтраопераційної експрес-діагностики
Лабораторія інтраопераційної експрес-діагностики
5. Лабораторія інтраопераційної експрес-діагностики
Лабораторія інтраопераційної експрес-діагностики
6. Лабораторія імуногістохіміїї
Лабораторія імуногістохіміїї
7. Лабораторія компютерної гістоморфометрії і денситометріїї
Лабораторія комп'ютерної гістоморфометрії і денситометріїї
8. Лабораторія електронної мікроскопії
Лабораторія електронної мікроскопії
9. Лабораторія електронної мікроскопії
Лабораторія електронної мікроскопії
10. Лабораторія імуногістохіміїї
Лабораторія імуногістохіміїї
11. Лабораторія імуногістохіміїї
Лабораторія імуногістохіміїї
12. Лабораторія електронної мікроскопії
Лабораторія електронної мікроскопії
20
21
22
23
24
25
26

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar