Наука

Метрологічна служба

Метрологічна служба університету забезпечує єдністью вимірювань при виконанні науково-дослідних і дисертаційних робіт, вимірювань в лікувальному і навчальному процесі, та своєчасну метрологічну повірку вимірювальних приладів університету, а також здійснює постійний контроль і нагляд за вимірювальними роботами.

Метрологічна служба розташована в цоколі третього навчального корпусу, тел.: (061) 233-43-72.

Головний метролог університету Марченко Світлана Миколаївна.

Завдання та функції метрологічної служби

 1. Метрологічне і стандартизаційне супроводження дисертаційних досліджень докторантів, аспірантів і пошукачів:
  • на етапі планування дисертаційних робіт;
  • на етапах щорічних звітів дисертантів;
  • на етапах попереднього і офіційного захисту дисертацій.
 2. Метрологічна експертиза та нормоконтроль проміжних і заключних звітів з науково-дослідних робіт та рукописів дисертацій.
 3. Проведення організаційно-технічних заходів з удосконалення засобів і методів вимірювання, експлуатації засобів вимірювальної техніки.
 4. Організація планових заходів з впровадження в підрозділах університету державних і відомчих стандартів та нормативних документів, які регламентують норми точності, методи і засоби вимірювання, використання засобів вимірювальної техніки.
 5. Організація робіт із своєчасного ремонту та укладання договорів із технічного нагляду, ремонту та повірки засобів вимірювальної техніки з організаціями, які мають на це право.
 6. Забезпечення контролю за оснащенням наукової та виробничої діяльності всіма необхідними засобами вимірювальної техніки і відповідністю їх застосування вимогам нормативної документації в усіх підрозділах університету.
 7. Контроль за укомплектованістю інформа¬ційного фонду стандартів, зберіганням та повіркою в установленому порядку робочих еталонів і зразкових засобів вимірювальної техніки.
 8. Організація підвищення кваліфікації працівни¬ків служби і осіб, які використовують засоби вимі¬рювальної техніки.
 9. Своєчасне представлення звітності в базову організацію стандартизації та метрології.
 10. Участь в комісії із списання морально і технічно застарілих моделей засобів вимірювальної техніки.

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar