Наука

Науково-дослідний госпрозрахунковий підрозділ

Науково-дослідний госпрозрахунковий підрозділ забепечує розвиток і удосконалення науково-дослідних робіт на госпрозрахункових засадах.

Завдання та функції науково-дослідного госпрозрахункового підрозділу

  1. Госпрозрахунковий підрозділу університету спільно з НДІ, кафедрами, лабораторіями та іншими підрозділами виконує підбір госпрозрахункової тематики, отримує замовлення і укладає договори на основі самоокупності замовлених робіт, веде облік та статистичну звітність з госпрозрахункових науково-дослідних робот.
  2. Забезпечує своєчасне і якісне виконання науково-дослідних і науково-технічних робіт на договірних засадах на замовлення підприємств, лікувальних закладів, органів місцевого самоврядування.
  3. З дозволу Фармацевтичного центру МОЗ України забезпечує своєчасне і якісне виконання науково-дослідних робіт з клінічних досліджень нових лікарських препаратів за замовленням вітчизняних і іноземних фірм-виробників.
  4. Надає платні науково-дослідні, діагностичні, хіміко-аналітичні послуги в сфері медицини, фармації і екології зовнішнім замовникам згідно з чинним законодавством.
  5. Проведить кон'юнктурні дослідження, здійснює маркетингове, інформаційне та патентно-ліцензійне забезпечення госпрозрахункової науково-технічної діяльності у відповідності з міжнародними нормами.
  6. Приймає участь у виконанні міжнародних науково-технічних програм.
  7. Організовує та забезпечує видання монографій та наукових праць співробітників Університету.
  8. Приймає участь в організації і проведенні науково-практичних конференцій та виставок.
  9. Здійснює експертизу науково-дослідних робіт, виконаних на договірних засадах іншими науковими організаціями.
  10. Надає консультаційні та виробничі науково-технічні послуги у різних галузях діяльності Університету.

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar