Абітурієнту

Дозвілля студентів

Дозвілля студентів

Університетське містечко на фото: дозвілля, спорт >>>

Фотоекскурсія по університету >>>

Для дозвілля студентів створені необхідні умови, щoб роки студентства запам’яталися, як найкращі  в житті. В університеті є унікальний спортивний комплекс. Поряд з навчальними корпусами та студентськими гуртожитками розташований стадіон з секторами легкої атлетики, футбольним полем, спортивними майданчиками для гандболу, міні-футболу, волейболу, баскетболу, спортивні зали, шашково-шаховий клуб, фітнес-клуб.

В університеті регулярно проводяться різноманітні спортивні заходи. Всіма спортивними секціями керують кращі викладачі університету. Заняття з фізичного виховання проводять згідно з навчальним планом 1-6 курсів.

В університеті велика увага приділяється художній самодіяльності. Постійно працюють різні секції для тих, хто любить грати на музичних інструментах, співати й танцювати. Університетська команда «Клубу веселих та кмітливих» бере участь у всеукраїнських іграх КВК.

Щорічно в університеті відбуваються фестивалі «Студентська осінь», «Ало, ми шукаємо таланти»; вечори «Прощання з анатомією», «Інтернаціональної дружби», «Випускні вечори», багато концертів та свят.

1
2
3

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar