Наука

Спеціалізована вчена рада  ДФ 17.600.077

Спеціалізована вчена рада  ДФ 17.600.077

Спеціалізована вчена рада  ДФ 17.600.077 Запорізького державного медико-фармацевтичного університету створена відповідно до рішення Вченої ради від 28 березня 2024 року (протокол № 9) та наказу  ректора Запорізького державного медико-фармацевтичного університету від 28 березня 2024 року року № 129 з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту дисертації здобувача ступеня доктор філософії, аспіранта кафедри внутрішніх хвороб 3 Запорізького державного медико-фармацевтичного університету Панасенко Марії Олександрівни на тему: «Удосконалення прогнозування несприятливих кардіоваскулярних подій у хворих на множинну мієлому після протипухлинного лікування»  за спеціальністю 222 «Медицина» (22 Охорона здоров'я) у такому складі:

голова ради - завідувач кафедри внутрішніх хвороб 1 Запорізького державного медико-фармацевтичного університету, доктор медичних наук, професор Лашкул Д.А.

члени ради:

Контакти 

 

ОГОЛОШЕНИЙ ЗАХИСТ   

 

 

Дисертація

Висновок про наукову новизну, теоретичне та практичне значення результатів дисертації

Рецензія

Рецензія

Відгук

Відгук

Відеозапис захисту

Трансляція захисту

Рішення спеціалізованої вченої ради про присудження ступеня доктора філософії 

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar