Наука

Спеціалізована вчена рада  ДФ 17.600.078

Спеціалізована вчена рада  ДФ 17.600.078

Спеціалізована вчена рада  ДФ 17.600.078 Запорізького державного медико-фармацевтичного університету створена відповідно до рішення Вченої ради від 28 березня 2024 року (протокол № 9) та наказу  ректора Запорізького державного медико-фармацевтичного університету від 28.03.2024 року № 128 з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту дисертації здобувача ступеня доктор філософії, аспіранта кафедри терапії, кардіології та неврології ННІПО Запорізького державного медико-фармацевтичного університету Аравіцької Джамілі Нуреддінівни на тему: «Оптимізація діагностичних та реабілітаційних заходів у відновному періоді геморагічного півкульового інсульту» на здобуття ступеня доктора філософії за спеціальністю 222 «Медицина» (22 Охорона здоров'я) у такому складі:

голова ради - завідувач кафедри неврології Запорізького державного медико-фармацевтичного університету, д.мед.н., професор Козьолкін О.А.

члени ради:

Контакти – 

 

ОГОЛОШЕНИЙ ЗАХИСТ   

 

 

Дисертація

Висновок про наукову новизну, теоретичне та практичне значення результатів дисертації

Рецензія

Відгук

Відгук

Відгук

Відеозапис захисту

Трансляція захисту 

Рішення спеціалізованої вченої ради про присудження ступеня доктора філософії

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar