Університет сьогодні

Курси ТУ «Практична та апаратна косметологія, технологія виготовлення парфумерних та косметичних засобів»

Курси ТУ «Практична та апаратна косметологія, технологія виготовлення парфумерних та косметичних засобів»

Тривалість навчання: 156 годин (1 місяць).

Курси ТУ «Практична та апаратна косметологія, технологія виготовлення парфумерних та косметичних засобів» на базі ЗДМУ (Ліцензія МОН України АВ №552357 від 30.09.2010 р., м. Запоріжжя, вул. Сталеварів 36а (корпус № 4) були створені в 2009 р., випустили близько 100 слухачів і сьогодні є одними з перспективних на базі вищого навчального медичного закладу, які готують косметологів-естетистів в Україні. Тематичне удосконалення з косметології проводиться за спеціальною програмою, яка складена на вищому рівні професорсько-викладацьким колективом ЗДМУ за різними спеціальностями, які приймають участь під час навчанні на курсах, та затверджена Міністерством охорони здоров’я.

Мета навчання: підготовлення професіоналів високого рівня, здатних перетворити свої знання та вміння в особистий і фінансовий успіх.

Завдання навчання:

Відмінними особливостями нашого навчання з естетичної косметології є: висококваліфіковані викладачі (професорів-4, доцентів-5, кандидатів медичних наук та фахівців практиків-8, всього 17 профільних дисциплін) не тільки володіють знаннями, а й здатні ними ділитися, викладачі є членами Української асоціації лікарів - дерматологів і косметологів (УАЛДВК), беруть участь у конференціях за різними напрямками естетичної медицини в Україні та за кордоном; розділи програми курирують завідувачі кафедрами: розділ «Дерматокосметології» - завідувач кафедри дерматовенерології та косметології з циклом естетичної медицини ФПО, професор, д.мед.н., Лауреат премій НАН і АМН України Бочаров В.А., розділ «Технологія приготування парфумерно-косметичних засобів» - завідувач кафедри технології ліків, керівник Сертифікаційно - іспитової лабораторії парфумерно - косметичних товарів, д.фарм.н., проф. Гладишев В.В., розділ «Апаратна косметологія» - завідувач кафедри клінічної фармакології, фармації і фармакотерапії та косметології, керівник Запорізького регіонального відділення Державного фармакологічного Центру МОЗ України, д.мед.н., проф. Крайдашенко О.В.; курс лекцій з менеджменту і маркетингу - доцент кафедри управління і економіки фармації, медичного і фармацевтичного товарознавства, к.фарм.н. Бушуєва І.В., курс лекцій з офтальмології - завідувач кафедри офтальмології Запорізького державного медичного університету, член міжнародних організацій: член European Vitreo Retinal Society, член Європейського товариства катарактальних і рефракційних хірургів (ESCRS), член Європейського глаукомного товариства, професор, д.мед.н. Завгородня Н.Г.; курс лекцій з ендокринології - к.мед.н., доцент кафедри внутрішніх хвороб №1 Каджарян В.Г.; курс лекцій з фітотерапії - доцент кафедри фармакогнозії і ботаніки, к. фарм. н. Корнієвський Ю.І., практичні заняття: асистент кафедри дерматовенерології та косметології з циклом естетичної медицини ФПО, лікар-дерматокосметолог Корецька О.Ю., к.мед.н., доцент кафедри клінічної фармакології, фармації і фармакотерапії та косметології Хмелева А.В. і фахівці практичної бази «СПА салон Море» професійно обладнані навчальні кабінети: оснащені сучасним обладнанням косметологічним і професійними косметичними засобами; забезпечення слухачів методичними матеріалами; теоретичні заняття проводяться у формі лекцій, що супроводжуються методичними та відеоматеріалами; практична частина здійснюється через практичні та семінарські заняття з використанням сучасного косметологічного обладнання, необхідних витратних матеріалів; за результатами іспиту видається Посвідчення державного зразка.

Робоча програма:

Координатор курсів з косметології, асистент кафедри фармакогнозії, фарм. хімії та технології ліків ФПО Єренко Олена Костянтинівна

 

Практична база салон «You» на базі ЗДМУ

м. Запоріжжя, вул. Сталеварів, буд. 36, тел.: +38(061) 236-20-42).

Час роботи: будні з 900 до 1600

69035, м. Запоріжжя, вул. Сталеварів 36а (корпус № 4)

тел. / факс (061) 236-20-42, 0509331817.

www.zsmu.edu.ua,

E-mail: profesor87@mail.ru
 

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar