Наука

Засідання від 13 березня 2012 р.

Основні питання порядку денного:

1. Захист дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата фармацевтичних наук за спеціальністю 15.00.02 – фармацевтична хімія та фармакогнозія, асистента кафедри фармакогнозії Національного фармацевтичного університету Стремоухова Олександра Олександровича на тему «Порівняльне дослідження фракцій жовчі та створення субстанцій на їх основі»

Науковий керівник:

професор кафедри фармакогнозії Національного фармацевтичного університету,  доктор фармацевтичних наук, проф. Ковальов Володимир Миколайович.

2. Попередній розгляд дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата фармацевтичних наук за спеціальністю 15.00.02 – фармацевтична хімія та фармакогнозія, аспіранта кафедри біохімії та лабораторної діагностики фармацевтичного факультету Запорізького державного медичного університету Черчесової Олександри Юріївни на тему «Синтез, фізико-хімічні та біологічні властивості похідних 7–β–гідрокси–γ-4´-хлорофенокси) пропілксантинів»

Науковий керівник:

професор кафедри біохімії та лабораторної діагностики Запорізького державного медичного університету,  доктор фармацевтичних наук, професор Романенко Микола Іванович.

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar