Міжнародна діяльність

Співробітники ЗДМУ взяли участь у другій робочій нараді університетів-партнерів в рамках міжнародного освітнього проекту Європейського союзу ТЕМПУС.

Співробітники ЗДМУ взяли участь у другій робочій нараді університетів-партнерів в рамках міжнародного освітнього проекту Європейського союзу ТЕМПУС «Створення міжрегіональної мережі національних центрів медичної освіти, головним напрямом діяльності яких є впровадження проблемно-орієнтованого навчання із застосуванням віртуальних пацієнтів», що проводилась 3-4 червня 2013 р. в Університеті Нікосії (Кіпр).

В рамках зустрічі обговорювались поточні результати виконання робочих планів проекту в кожному з університетів-партнерів, розглянуті основні труднощі, що виникають у реалізації проекту, намічені основні заходи з оптимізації подальшої роботи. Перед університетами-партнерами поставлене складне, але дуже важливе завдання: протягом місяця завершити складання адаптованих навчальних планів з урахуванням технології проблемно-орієнтованого навчання та віртуальних пацієнтів.

Керівник проекту, професор Террі Пултон (Університет Святого Георга у Лондоні), особливо відзначив роботу співробітників ЗДМУ із створення електронної бібліотеки та адаптації навчального плану до особливостей проблемно-орієнтованого навчання.

На фото: проф. Рижов О.А. з керівником проекту, проф. Террі Пултоном (Великобританія)

 

На фото: представники університетів-партнерів з Університету Святого Георга у Лондоні, Медичного інституту Сумського державного університету (Україна), Медичного університету «Астана» (Казахстан), Карагандинського державного медичного університету (Казахстан), Салонікського університету ім. Аристотеля (Греція), Університету Нікосії (Кіпр), Медичного університету ім. Давида Твілдіані (Грузія), Державного університету Акакія Церетелі (Грузія).

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar