Наука

Засідання від 28 лютого 2014 р.

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ

 

1. Захист дисертаційної роботи дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата фармацевтичних наук асистента кафедри токсикологічної та неорганічної хімії ЗДМУ Щербини Романа Олександровича на тему «СИНТЕЗ, ПЕРЕТВОРЕННЯ, ФІЗИКО-ХІМІЧНІ ТА БІОЛОГІЧНІ ВЛАСТИВОСТІ ПОХІДНИХ 2-(4Н-1,2,4-ТРІАЗОЛ-3-ІЛТІО)АЦЕТАЛЬДЕГІДУ» за спеціальністю 15.00.02 – фармацевтична хімія та фармакогнозія.

Науковий керівник роботи – доктор фармацевтичних наук, професор Панасенко Олександр Іванович, завідувач кафедри токсикологічної та неорганічної хімії ЗДМУ.

2.  Захист дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата фармацевтичних наук аспіранта кафедри органічної і біоорганічної хімії ЗДМУ Васильєва Дениса Андрійовича на тему «СИНТЕЗ, ФІЗИКО-ХІМІЧНІ ТА БІОЛОГІЧНІ ВЛАСТИВОСТІ 7,8-ДИЗАМІЩЕНИХ          3-МЕТИЛ-1Н-ПУРИН-2,6(3Н,7Н)-ДІОНУ» за спеціальністю 15.00.02 – фармацевтична хімія та фармакогнозія.

Науковий керівник роботи – доктор фармацевтичних наук, професор Прийменко Борис Олександрович, професор кафедри органічної і біоорганічної хімії ЗДМУ.

3.  Прийняття до попереднього розгляду дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата фармацевтичних наук здобувача кафедри технології ліків Запорізького державного медичного університету Ал Зедан Фаді на тему «Розробка складу, технології та дослідження м’яких лікарських засобів антигіпертензивної дії з амлодипіном» за спеціальністю 15.00.01 – технологія ліків, організація фармацевтичної справи та судова фармація.

Науковий керівник роботи – доктор фармацевтичних  наук, професор Гладишев Віталій Валентинович, завідувач кафедри технології ліків Запорізького державного медичного університету.

 

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar