Наука

Засідання від 28 квітня 2014 року

 

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ

 

1. Захист дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня доктора фармацевтичних наук провідного наукового співробітника Державної лабораторії з контролю якості лікарських засобів ДУ «Інститут фармакології та токсикології НАМН України» Гудзенка Андрія Вікторовича на тему «Дослідження речовин-маркерів для розробки методик контролю якості лікарських рослин, їх сумішей та полікомпонентних фітопрепаратів» за спеціальністю 15.00.02 – фармацевтична хімія та фармакогнозія.

Науковий консультант роботиЦуркан Олександр Олександрович, доктор фармацевтичних наук, професор, завідувач Державної лабораторії з контролю якості лікарських засобів ДУ «Інститут фармакології та токсикології НАМН України».

2. Захист дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата фармацевтичних наук старшого лаборанта кафедри фармакогнозії, фармакології та ботаніки Запорізького державного медичного університету Панченко Світлани Валеріївни на тему «ПОРІВНЯЛЬНЕ ФАРМАКОГНОСТИЧНЕ ДОСЛІДЖЕННЯ ВАЛЕРІАНИ ГРОСГЕЙМА З ІНШИМИ ВИДАМИ РОДУ ВАЛЕРІАНА» за спеціальністю 15.00.02 – фармацевтична хімія та фармакогнозія.

Науковий керівник роботиКорнієвський Юрій Іванович, кандидат фармацевтичних наук, доцент, доцент кафедри фармакогнозії, фармакології та ботаніки Запорізького державного медичного університету.

3. Прийняття до попереднього розгляду дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата фармацевтичних наук здобувача кафедри фармакогнозії, фармацевтичної хімії та технології ліків ФПО ЗДМУ Фуклевої Лариси Анатоліївни на тему «ФАРМАКОГНОСТИЧНЕ ДОСЛІДЖЕННЯ ЧЕБРЕЦІВ ЗВИЧАЙНОГО ТА КРИМСЬКОГО ТА ОТРИМАННЯ СУБСТАНЦІЙ НА ЇХ ОСНОВІ» за спеціальністю 15.00.02 – фармацевтична хімія та фармакогнозія.

Науковий керівник роботи – доктор фармацевтичних наук, професор Мазулін Олександр Владиленович, завідувач кафедри фармакогнозії, фармацевтичної хімії та технології ліків ФПО ЗДМУ.  

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar