Наука

Засідання від 29 травня 2014 р. 

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ

 

1. Захист дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата фармацевтичних наук асистента кафедри управління і економіки фармації, медичного та фармацевтичного правознавства ЗДМУ Алексєєва Олександра Германовича на тему «Адміністративна відповідальність у фармацевтичній сфері» за спеціальністю 15.00.01 – технологія ліків, організація фармацевтичної справи та судова фармація.

Науковий керівник роботи – доктор фармацевтичних  наук, професор Книш Євгеній Григорович, завідувач кафедри управління і економіки фармації, медичного та фармацевтичного правознавства ЗДМУ.

2. Захист дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата фармацевтичних наук асистента кафедри технології ліків Запорізького державного медичного університету Ал Зедан Фаді на тему «Розробка складу, технології та дослідження м’яких лікарських засобів антигіпертензивної дії з амлодипіном» за спеціальністю 15.00.01 – технологія ліків, організація фармацевтичної справи та судова фармація.

Науковий керівник роботи – доктор фармацевтичних  наук, професор Гладишев Віталій Валентинович, завідувач кафедри технології ліків Запорізького державного медичного університету.

 

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar