Медичний фаховий коледж

Медичний фаховий коледж

Відео про Медичний фаховий коледж ЗДМФУ

Сайт Медичного фахового коледжу ЗДМФУ.

Медичний фаховий коледж здійснює підготовку спеціалістів згідно з ліцензією Міністерства освіти і науки України на право надання освітніх послуг, пов’язаних із одержанням вищої освіти на рівні кваліфікаційних вимог до молодшого спеціаліста:

Форма навчання – денна.

Термін навчання:

«Медсестринство»

«Фармація, промислова фармація»

Навчання в Коледжі: особливості, переваги, перспективи

Багато учнів 9 класів в роздумах: продовжити навчання в школі або вже з цього року починати осягати ази професії. Вибір навчальних закладів, куди можна поступати, маючи базову середню освіту, досить великий. Пропонуємо Вам познайомитися з одним з них - Медичний коледж Запорізького державного медико-фармацевтичного університету.

Плюсом навчання в Коледжі є можливість одночасно отримати середню освіту і отримати професію медичної сестри або фармацевта.

 

Випускники Медичного фахового коледжу за спеціальністю 223 «Медсестринство» мають право вступу до Запорізького державного медико-фармацевтичного університету на ІІ курс для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліст за спеціальностями «Медицина», «Педіатрія», а за спеціальністю 226 «Фармація, промислова фармація» - за спеціальностями «Фармація, промислова фармація» та «Технологія парфюмерно-косметичних засобів» за скороченою програмою навчання.

У коледжі функціонують два відділення – «Сестринська справа» та «Фармація», 3 циклових методичних комісій.

Коледж розміщений у навчальному корпусі, де 16 навчальних кабінетів та 11 лабораторій призначені для спеціальності «Фармація», а 17 навчальних кабінетів, 2 лабораторії та «Тренінговий центр» – для спеціальності «Медсестринство». У коледжі обладнано сучасний комп’ютерний клас з доступом до мережі Internet. Кабінети клінічної підготовки розташовані на практичних базах у лікувально-профілактичних закладах міста. Кабінети забезпечені необхідним обладнанням, приладами і медичним інструментарієм та матеріалами.

Відповідно до сучасних тенденцій підготовки висококваліфікованого медичного працівника та вимог часу значна увага в навчальному процесі Медичного фахового коледжу Запорізького державного медико-фармацевтичного університету приділяється практичній складовій. Студенти Медичного фахового коледжу після проходження теоретичного навчання відпрацьовують практичні навички в ході практичних занять з викладачами в навчальному закладі та безпосередньо в лікувально-профілактичних закладах та аптечних закладах міста.

Педагогічний колектив коледжу фаховий, перебуває у творчому пошуку, працює в напрямку оптимізації змісту та організації навчального процесу відповідно до вимог освітньо-професійних програм, потреб системи охорони здоров’я країни та регіону, вдосконалення методики викладання навчальних дисциплін та використання інноваційних технологій навчання, вдосконалення змісту, форм, методів навчання та виховання студентів, розвитку педагогічної майстерності, загальної культури, створення мотивації й умов для професійного вдосконалення.

Викладачі коледжу організовують науково-пошукову роботу студентів в рамках гуртків, якими керують. Результатом їх роботи є проведення у березні щорічного конкурсу «Кращий за фахом» серед студентів відділень «Сестринська справа» та «Фармація», участь у щорічній Регіональній студентській науково-практичній конференції «Пошук – це шлях до істини», яка проводиться серед студентів медичних навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації, у Всеукраїнській науково-практичній конференції молодих вчених і студентів з міжнародною участю «Сучасні аспекти медицини та фармації », що проводиться у Запорізькому державному медико-фармацевтичному університеті та інших студентських конференціях.

Діяльність органів студентського самоврядування коледжу спрямована на створення умов самореалізації молодих людей в інтересах особистості: виявлення їх особистісних рис, формування лідерських якостей, набуття досвіду організаторської роботи, удосконалення ораторських та комунікативних навичок тощо. Студентська рада також допомагає організовувати дозвілля студентської молоді та сприяти конструктивній співпраці між адміністрацією навчального закладу та студентами.

 

Адреса:

69027, Запорізька обл., м. Запоріжжя, вул. Космічна, 2 В (зупинка транспорту Автовокзал),
тел.: (061) 224-42-51 та (061) 764-37-82.

https://www.facebook.com/Медичний-коледж-ЗДМФУ-офіційна-сторінка-1866805586928488/

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar