Наука

Засідання від 4 вересня 2014 р. 

4 вересня 2014 року  о 10-00 у конференцзалі відбудеться засідання

спеціалізованої вченої ради Д 17.600.03 при ЗДМУ

 

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ

 

1. Захист дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата фармацевтичних наук асистента кафедри технології ліків Запорізького державного медичного університету Курінного Антона Валерійовича на тему «ОБҐРУНТУВАННЯ СКЛАДУ, ТЕХНОЛОГІЇ ТА ДОСЛІДЖЕННЯ СТОМАТОЛОГІЧНИХ ЛІКАРСЬКИХ ФОРМ З ПОЛІГЕКСАМЕТИЛЕНГУАНІДИНУ ФОСФАТОМ» за спеціальністю 15.00.01 – технологія ліків, організація фармацевтичної справи та судова фармація.

Науковий керівник роботи – доктор фармацевтичних  наук, професор Гладишев Віталій Валентинович, завідувач кафедри технології ліків Запорізького державного медичного університету.

2. Захист дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата фармацевтичних наук асистента кафедри організації та економіки фармації з технологією ліків ДВНЗ «Тернопільський державний медичний університет ім. І. Я. Горбачевського» Бердея Ігоря Івановича на тему «Розробка складу та технології очної мазі на основі таурину» за спеціальністю 15.00.01 – технологія ліків, організація фармацевтичної справи та судова фармація.

Науковий керівник роботи – доктор фармацевтичних наук, професор Соколова Людмила Володимирівна, професор кафедри організації та економіки фармації з технологією ліків Тернопільського державного медичного університету імені І. Я. Горбачевського.

3. Прийняття до попереднього розгляду дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата фармацевтичних наук аспіранта кафедри біохімії та лабораторної діагностики ЗДМУ Пахомової Ольги Олександрівни на тему «Синтез, фізико-хімічні та біологічні властивості похідних 8-бромо-7-β-гідроксіетилксантину» за спеціальністю 15.00.02 – фармацевтична хімія та фармакогнозія.

Науковий керівник роботи – доктор фармацевтичних наук, професор Романенко Микола Іванович, професор кафедри біохімії та лабораторної діагностики Запорізького державного медичного університету. 

 

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar