Університет сьогодні

ЗДМУ отримав сертифікат ISO 9001:2008 

Велика робота з приведення системи управління якістю до світових стандартів, підпорядкування усіх процесів єдиній меті - підвищенню якості підготовки фахівців, конкурентоздатних на світовому ринку праці, - увінчалася успіхом.
 
У травні 2014 р. університет пройшов незалежний зовнішній аудит, проведений органом з сертифікації систем якості «Росукрсерт», який підтвердив, що система управління якістю Запорізького державного медичного університету відповідає вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2008.
 
На засіданні Вченої ради доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри охорони праці, стандартизації і сертифікації  Української інженерно-педагогічної академії Роман Тріщ вручив ректору ЗДМУ, професору Юрію Колеснику сертифікат відповідності системи управління якістю вимогам ДСТУ ISO 9001:2009 (ISO 9001:2008).
- Сертифікат відповідності системи управління якістю вимогам ISO 9001:2008 гарантує високий рівень науково-педагогічних працівників, ефективні методики надання освітніх послуг в галузі охорони здоров’я та сучасні умови навчання для студентів. ЗДМУ – другий вищий навчальний заклад медичної галузі, який підтвердив відповідність системи управління якістю міжнародним стандартам, а всього в Україні лише 10-12 вишів пройшли сертифікацію. Запорізький медуніверситет – серед лідерів цього процесу, - відзначив професор Тріщ.
 
Вчена рада розглянула і затвердила заходи з подальшого вдосконалення системи управління якістю та підготовки до наступної сертифікації системи, яка має відбутися у травні 2015 р.

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)239-68-90   mail@mphu.edu.ua

Відправити E-mail

Увага! Офіційним сайтом ЗДМФУ є mphu.edu.ua (zsmu.edu.ua). За інформацію, надану від імені ЗДМФУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| bg | en | fr | es | hi | ar